Znajdź swoje wymarzone M!

Podziel się

26-27 marca zaplanuj sobie prawdziwie rodzinny weekend w Gdańsku. W ostatni weekend marca możecie wybrać się do ERGO ARENA nie tylko na zwiedzanie wyjątkowej wystawy IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D, w tym samym czasie odbywać się będą Targi Mieszkań i Domów, podczas których być może znajdziecie swoje wymarzone mieszkanie.

Oferty deweloperów, agencji nieruchomości, propozycje kredytów hipotecznych od banków i pośredników finansowych, prelekcje i porady ekspertów – wszystko to oferują trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów.

Co pół godziny będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach, podczas których eksperci z dziedziny nieruchomości, finansów czy architektury pomogą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

Szukasz pierwszego albo kolejnego mieszkania? Najlepsi deweloperzy, pośrednicy, architekci, specjaliści z branży mieszkaniowej i finansowej oraz sporo atrakcji - wszystko to czeka na Ciebie już 26-27 marca 2022 na terenie ERGO ARENA.

 

 

Godziny otwarcia targów:
sobota 10.00-17.00
niedziela 10.00-16.00

 

Czekamy na Ciebie w weekend 26-27 marca w ERGO ARENIE.
Przyjdź i znajdź swoje wymarzone M!