Wystawa Dinozaury w 3D pierwszy raz w Warszawie

Podziel się

Ulubiona przez wszystkie dzieci wystawa obrazów "DINOZAURY w trójwymiarze" już 20-21 listopada pojawi się w Warszawie!


Już niedługo szykuje się pierwszy taki rodzinny weekend w Warszawie. 20-21 listopada po raz pierwszy w stolicy pojawi się niezwykła wystawa "Dinozaury w trójwymiarze", podczas której wszyscy mali odkrywcy będą mieli okazję przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie prehistorycznych gadów.


Sprawdź jak wygląda świat dinozaurów w zupełnie nowej odsłonie! 

Na terenie Centrum EXPO XXI Warszawa, wszystkie dzieci oraz ich opiekunowie, będą mogli przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie dinozaurów. Oprócz najbardziej znanego Tyranozaura, na wystawie pojawi się wiele innych znanych pradawnych stworzeń - goście będą mogli podziwiać wyglądających jak ożywione przedstawicieli drapieżników oraz łagodnych roślinożerców. Wszystko w wyjątkowej formie 3D, która robi wrażenie nie tylko na dzieciach! 

 

W tym samym czasie odbędą się targi HOBBY Warszawa, które udowadniają, że z pasji się nie wyrasta.. W programie kilka stref tematycznych, między innymi: strefa modelarstwa, druku 3D oraz klocków LEGO, które z pewnością przyciągną prawdziwych profesjonalistów, pasjonatów oraz osoby, które chcą odkryć nowe hobby.
Więcej informacji na https://www.targihobby.pl/pl/o-wydarzeniu/warszawa/ 

 

 

BILETY DO KUPIENIA NA