Wystawa Dinozaury w 3D nadal w Poznaniu

Podziel się

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich nadal będzie można oglądać kilkadziesiąt gatunków dinozaurów w trójwymiarowej wersji. Wystawy będą otwarte jeszcze przez dwa weekendy – 12-13 oraz 19-20 czerwca.

 

Ze względu na duże zainteresowanie wystawą Dinozaury w 3D, organizator - Muzeum Rolnictwa w Szreniawie oraz gospodarz - Grupa MTP, przedłużyli możliwość spotkania z prehistorią osobom, które do tej pory nie miały jeszcze okazji uczestniczyć w wystawie lub chcą obejrzeć ją jeszcze raz. 

12-13 oraz 19-20 czerwca wszyscy mali odkrywcy będą mieli okazję przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie prastarych gadów. Dinozaury nie mają sobie równych i fascynują chyba wszystkie dzieci szczególnie w wieku przedszkolnym. Spacer wśród wyglądających jak żywe drapieżników zaspokoi głód wiedzy każdego fana dinozaurów. 
Przetworzenie prezentowanych obrazów do trójwymiarowej wersji pozwoli poznać zwiedzającym łącznie blisko 50 gatunków prastarych stworzeń. 

Udział w wystawie, to nie tylko doskonała lekcja sztuki, ale również przyrody dla dzieci i młodzieży. 

W tym samym czasie odbędzie się również wystawa Impresjoniści w 3D, podczas której będzie można na nowo poznać dzieła znanych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu. 

https://impresjonisci3d.pl/pl/najblizsze-wystawy/poznan-12-13-i-19-20-czerwca/