Poznań kolejny raz zachwycił się Wystawą "Dinozaurów w trójwymiarze" !

Podziel się

Wyjątkowa Wystawa w 3D powróciła do Poznania, a wszyscy mali odkrywcy mogli na nowo zobaczyć ulubione prehistoryczne postacie w niestandardowej odsłonie. Wystawa "Dinozaury w trójwymiarze", to zdecydowanie podróż po świecie rozrywki, a obejrzeć ją można było 21-22 sierpnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizatorzy ulubionej przez wszystkie dzieci Wystawy "Dinozaury w trójwymiarze", po udanej wizycie w Poznaniu i Karpaczu, ponownie pojawili się w stolicy wielkopolski. 
21-22 sierpnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wszyscy miłośnicy prehistorycznych gadów mogli przeżyć niezapomnianą przygodę i na własne oczy zobaczyć wyglądające jak żywe dinozaury, poznać kilkadziesiąt gatunków drapieżników oraz kilka gatunków roślinożerców, a wszystkie przedstawione w bardzo ciekawej, trójwymiarowej formie. Aby wybrać się w podróż po jurajskim świecie, musieli tylko założyć specjalne okulary. 

W tym samym czasie, na terenie MTP odbyły się targi ANIMAL FEST Summer - letnia edycja wydarzenia skierowanego do wszystkich miłośników zwierząt. 

 

Poniżej galeria zdjęć: