Dinozaury powracają do Poznania już w sierpniu

Podziel się

Już 21-22 sierpnia w Poznaniu, odbędą się równolegle dwa wydarzenia - prehistoryczne gady i zwierzęta z całego świata opanują teren Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas Wystawy "Dinozaury w 3D" oraz Animal Fest Summer.

Już niedługo szykuje się kolejny rodzinny weekend w Poznaniu. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich wszyscy fani prehistorycznych gadów będą mieli szansę ponownie zobaczyć wyglądające jak żywe dinozaury - wystawa powraca do Poznania na "weekend ze zwierzakami".

W tym samym czasie na terenie MTP odbędą się targi ANIMAL FEST Summer - letnia edycja wydarzenia skierowanego do wszystkich miłośników zwierząt. Najbliższy weekend pawilony wypełnią się zwierzakami z całego świata oraz prastarymi stworzeniami prosto z parku jurajskiego.
Bilet na ANIMAL FEST upoważnia do wykupienia tańszego biletu w kasie na Wystawę "Dinozaury w 3D". 

21-22 sierpnia, to kolejny weekend niezapomnianej przygody zarówno dla małych jak i dużych miłośników gadów sprzed milionów lat. Podczas wystawy „Dinozaury w 3D” oprócz tak dobrze wszystkim znanego Tyranozaura, pojawi się wiele innych gatunków – będzie można zobaczyć tarbozaury, dromeozaury, gigantozaury czy dilofozaury. Wszystkie dzieci poznają kilkadziesiąt gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców, a wszystko to w ciekawej, trójwymiarowej formie. Dzięki rozdawanym podczas wystawy specjalnym okularom, dinozaury będą wyglądać jak żywe, a efekt zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach, ale też z pewnością na ich opiekunach. 

 

BILET NA WYSTAWĘ "DINOZAURY W 3D" KUPISZ NA: